هدایای سازمانی

شما با خرید محصولات گروه صنعتی ناب‌استیل برای کارکنان و یا مشتریان خود هدیه‌ای کاربردی و ماندگار تهیه نموده‌اید که مورد استفاده همه است. ما در گروه صنعتی ناب‌استیل امکان بسته‌بندی اختصاصی محصولات مختلف را در اختیار سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌گذاریم. همچنین با حک آرم روی محصولات مختلف می‌توانید هدیه خود را اختصاصی نمایید.

حک آرم: حک آرم روی محصولات در گروه صنعتی ناب‌استیل با استفاده از سه تکنولوژی صورت می‌پذیرد:

در این روش به کمک جریان برق-الکترولیت و یک فیلم حکاکی، به صورت عمدی قسمت مورد نیاز خورده و سیاه می‌شود. در این روش امکان حک لوگوی نام مشتری وجود دارد.

حک ضربه‌ای روشی است بسیار کارآمد جهت حک انواع شماره متن یا طرح بر روی انواع فلزات یا مواد سختی که قابل فشرده‌سازی سطح است. این روش محدودیت‌های چندانی برای حک روی انواع قطعات فلزی ندارد.

این روش دقت و ظرافت بیشتری دارد و برای لوگو و آرم‌های پیچیده‌تر نیز کاربرد دارد. در این روش به کمک دستگاه حکاکی پیشرفته لیزر از روی فایل کامپیوتری لوگو یا نام مشتری بر روی محصول حک می‌گردد. از مزیت‌های استفاده از این روش، دقت بیشتر و توانایی حک آرم‌های دورخط است.

بسته‌بندی اختصاصی

گروه صنعتی ناب‌استیل علاوه بر ارائه خدمات حک آرم اختصاصی روی محصولات، خدمات ویژه بسته‌بندی اختصاصی را نیز به مشتریان و سازمان‌ها پیشنهاد می‌نماید. طی سالیان گذشته شرکت‌های بسیاری با سفارش محصولات گروه صنعتی ناب‌استیل، محصولات را در بسته‌بندی اختصاصی برندد شده به دست کارکنان و یا مشتریان خود رسانده‌اند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۲۱۲۷۰۸ داخلی ۱۳۳ و ۱۳۵ تماس حاصل فرمایید.

هتل و رستوران

امروزه تعداد زیادی از هتل‌ها، رستوران‌ها، کافه‌ها، محصولات قاشق و چنگال خود را از ناب‌استیل تهیه می‌نمایند. ناب‌استیل با دارا بودن تنوع بالایی از محصولات قاشق و چنگال در کنار خدمات پس از فروش مناسبی که دارد به یکی از گزینه‌های مناسب برای مشتریان هورکا تبدیل شده است. همچنین ناب‌استیل برای این دسته از مشتریان برند مستر را که عرضه‌کننده طیف وسعی از محصولات پذیرایی و هتلی‌ست معرفی نموده است. هویت برند مستر تولید و تامین محصول از سورس‌های معتبر و با طراحی جهانی است. مستر تامین‌کننده بخش بزرگی از لوازم هتلی و رستورانی کشور است.

خدمات قابل ارائه برای این دسته از مشتریان به شرح زیر می باشد:

حک آرم: حک آرم روی محصولات در گروه صنعتی ناب‌استیل با استفاده از سه تکنولوژی صورت می‌پذیرد:

در این روش به کمک جریان برق-الکترولیت و یک فیلم حکاکی، به صورت عمدی قسمت مورد نیاز خورده و سیاه می‌شود. در این روش امکان حک لوگوی نام مشتری وجود دارد.

حک ضربه ای روشی است بسیار کارآمد جهت حک انواع شماره متن یا طرح برروی انواع فلزات یا مواد سختی که قابل فشرده‌سازی سطح می‌باشد. این روش محدودیتهای چندانی برای حک روی انواع قطعات فلزی ندارد.

این روش دقت و ظرافت بیشتری دارد و برای لوگو و آرم های پیچیده‌تر نیز کاربرد دارد. در این روش به کمک دستگاه حکاکی پیشرفته لیزر از روی فایل کامپیوتری لوگو یا نام مشتری بر روی محصول حک می‌گردد. از مزیت‌های استفاده از این روش، دقت بیشتر و توانایی حک آرم‌های دورخط است.

گروه صنعتی ناب‌استیل در طی سالیان اخیر و با استفاده از دو روش فوق، افتخار همکاری با سازمان‌ها، ارگان‌ها، هتل‌ها، تالار‌ها، رستوران‌ها و شرکت‌های متعددی را داشته است که در قسمت زیر نمونه‌هایی از آنها را مشاهده می‌فرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۲۱۲۷۰۸ داخلی ۱۳۷ تماس حاصل فرمایید.

محصولات ویژه عروس و داماد

برای اولین بار، شرکت ناب‌استیل تصمیم گرفته است سرویس قاشق و چنگال مدل فلورانس طلایی را با حک اول اسم عروس و داماد برایتان اختصاصی کند. شما می‌توانید با مراجعه به نمایندگی‌های فروش ما در سراسر کشور فرم مخصوص سفارش عروس و داماد را پر کنید تا ما حرف اول اسم عروس و داماد را به لاتین و به روش لیزر روی قسمت طلایی شده، ظرف مدت ۱۰ روز حک کنیم. در حال حاضر امکان این خدمات روی سرویس های ۱۳۶ و ۱۵۸ پارچه مدل فلورانس طلایی وجود دارد. امیدواریم حس خوب پیوسته در لحظات زندگی‌تان جاری بوده و این سرویس خاص در گذران زندگی برایتان یادگاری جاودان بماند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تلفن ۰۲۱۲۷۰۸ داخلی ۱۳۲ تماس حاصل فرمایید

فروشگاه‌های زنجیره‌ای و آنلاین

متن این بخش به همراه لیست فروشگاه‌ها ارسال خواهد گردید

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۲۱۲۷۰۸ داخلی ۱۶۸ تماس حاصل فرمایید.