سوالات متداول

۱.از چه مکان هایی میتوان محصولات ناب استیل را تهیه نمود؟

محصولات شرکت ناب استیل را میتوانید از فروشگاه مرکزی واقع درتهران خیابان شریعتی وبرند شاپ های ما در کرج میدان امام خمینی، به سمت سه راه گوهر دشت، جنب پل، نبش کوچه میرزایی، فروشگاه ناب استیل و در رشت خ تختی، روبروی فرش مشهد فروشگاه ناب استیل و اصفهان سیتی سنتر طبقه اول تهیه نمود و همچنین میتوانید به صورت غیر حضوری از طریق اینستاگرام وتلگرام  ناب استیل و مراکز فروش معتبر اینترنتی تهیه کنید. و نیزبرای اطلاع از کلیه نماینده ها در شهرهای مختلف ایران با ما تماس بگیرید.

۲.ضمانت و خدمات پس از فروش سرویس های قاشق و چنکال به چه صورت است؟

ضمانت و خدمات پس از فروش قاشق و چنگال های ناب استیل مادام العمر میباشد که با توجه به فرهنگ شست و شو شامل سیاه شدن و زنگ زدگی میباشد.

۳. ضمانت و خدمات پس از فروش قابلمه ها و زودپز های به چه صورت است؟

ضمانت کلیه قابلمه ها در برابر ورقه شدن و تبله شدن ۱۲ ماه میباشد و ضمانت زودپزها در برابر استیل آن و لوازم جانبی آن به شرط استفاده از مصرف درست که توضیحات آن در دفترچه راهنمای زودپز امده است۲۴ ماه میباشد و خدمات پس از فروش ما تا ۱۰ سال است.

۴. ضمانت و خدمات پس از فروش هود و فر و گاز به چه صورت است؟

صفحه رویه گازهای شیشه ای در صورتی که شکست ناشی از استفاده نادرست نباشد به مدت ۱۸ ماه دارای گارانتی تعویض میباشد. قسمت های مکانیکی، موتور و نیز قطعات فنی شامل ترموکوپل، شیرالات، فندک، بویین،بردو کلید برد به مدت ۱۸ ماه شامل گارانتی تعویض میباشد وخدمات پس از فروش ۱۲۳ ماه میباشد.

۵.ایا محصولات قاشق و چنگال و قابلمه ها قابل شست و شو در ماشین ظرفشویی هستند؟

بلی کلیه محصولات ناب استیل قابل شست و شو در ماشین ظرفشویی هستند.

۶.پوشش پی وی دی چیست؟

یک روش پوشاندن سطوح فلزی است که این فرایند در اتاق خلا انجام میشود و با توجه به اکسید فلزی به کار رفته شده در اتاق خلا رنگ پوشش متفاوت است. محصولات تولید شده با این روش تغییر رنگ نمی دهند و کمرنگ نمیشوند و در مقابل خوردگی و اکسید شدن مقاوم هستند.

۷.چرا قیمت محصولات ناب استیل در محل های عرضه متفاوت است؟ و راه حل چیست؟

مشتری گرامی کلیه نماینده ها و برند شاپ ها موظف هستند قیمت های مصرفی که به آنها ابلاغ شده است را اجرا نمایند و هموطنان عزیز میتوانند برای اطلاع از کلیه قیمت ها به سایت ناب استیل مراجعه کنند و در صورت گران فروشی فروشگاهی به ما اطلاع دهند.

۸. امکان خرید قاشق و چنگال ها به صورت تک است؟

بلی شما میتوانید اقلامی رو که مایلید به هر تعداد تهیه بکنید.

۹. چقدر طول میکشد تا پس از ثبت سفارش، کالا به دست من برسد؟

اگر شما ساکن تهران باشید پس از ثبت سفارش و پرداخت آن بلافاصله برایتان ارسال میشود واگر ساکن شهرستان باشید طی ۷۲ ساعت برایتان ارسال میشود.

۱۰. ایا ارسال رایگان است؟

برای خرید بالای ۴۰۰،۰۰۰ تومان ارسال به کل کشور رایگان است.

۱۱.امکان حک اسم بر روی همه سرویس ها است؟

در حال حاضر امکان حک اسم فقط برای سرویس ۱۳۶ و ۱۴۸ پارچه مدل فلورانس دور طلایی انجام میشود.

۱۲. ایا امکان خرید جعبه های چوبی به تنهایی است؟

خیر جعبه های چوبی فقط برای سرویس های ناب استیل ارايه میشود.