کارخانه ها

کارخانه شماره یک :

در حال حاضر کارخانه شماره یک گروه صنعتی ناب استیل در شهرک صنعتی سلمانشهر (متل قو) واقع است. پیش از این کارخانه تولید قاشق و چنگال ناب استیل در دهه ۶۰ در شهر عباس‌آباد مازندران افتتاح گردیده بود که جهت افزایش میزان تولید و بروزرسانی تجهیزات و سالن تولید در سال ۸۴ کارخانه جدیدی در شهرک صنعتی واقع در قسمت جنوبی سلمانشهر ساخته شد. این کارخانه با در اختیار داشتن بیش از ۱۵۰۰ مترمربع سالن تولید، به ساخت محصولات قاشق و چنگال ناب استیل می‌پردازد.

با توجه به تولید بالای محصولات ست قاشق و چنگال و تنوع فوق‌العاده آنها، کارخانه سلمانشهر ناب استیل ۱۷۰۰ مترمربع انبار در اختیار دارد تا بتواند نیاز بازار هتل‌ها، رستوران‌ها و مصرف‌کنندگان را در تمامی اوقات سال فراهم نماید. جهت کنترل کیفی محصولات تولیدی، کارخانه سلمانشهر ناب استیل مجهز به آزمایشگاه پیشرفته به منظور آزمایش محصولات در شرایط مختلف اسیدی، نمکی و شیمیایی است. مشخصات ظاهری تک‌تک محصولات تولیدی توسط ۶ نفر نیروی آموزش‌دیده بخش کنترل کیفیت بررسی می‌شود تا آنچه به دست مشتری می‌رسد با استانداردهای ملی ایران و داخلی گروه صنعتی ناب استیل هم‌خوانی داشته باشد.

در راستای حفظ رفاه و سلامتی و کارکنان، فضاهایی شامل سالن غذاخوری، رختکن، سرویس بهداشتی ، فضای روباز ورزشی و نمازخانه ساخته شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

                            

کارخانه شماره دو :    

کارخانه شماره دو گروه صنعتی ناب استیل در شهرک صنعتی  مرزن‌آباد در استان مازندران واقع است. این کارخانه در سال ۹۰ افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت. در کارخانه مرزن‌آباد گروه صنعتی ناب استیل با بکارگیری در مجموع هزار متر مربع سالن تولید و آزمایشگاه، انواع مختلف تجهیزات آشپزخانه شامل هود، گاز، فر و مایکروویو تولید می‌گردد. به واسطه حساسیت تولید تجهیزات آشپزخانه که بصورت مستقیم با سلامت آحاد جامعه سر و کار دارد، بخش‌های مختلف آزمایشگاهی در کارخانه مرزن‌آباد گروه صنعتی ناب استیل مستقر شده است.

کارخانه مرزن‌آباد همچون کارخانه سلمانشهر گروه صنعتی ناب استیل از امکانات رفاهی همچون سالن غذاخوری و استراحت و سرویس رفت و آمد برای کارکنان خود بهره‌مند است.