تولید چنگال در کارخانه گروه صنعتی ناب استیل

معرفی برند ناب‌‌استیل

شرکت ناب‌استیل در سال ۱۳۶۲ با استفاده از ماشین‌آلات و تکنولوژی Solingen آلمان در استان مازندران افتتاح گردید که به تولید قاشق و چنگال می‌پرداخت. پس از راه‌اندازی کارخانه ناب‌استیل ماموریت آن توسعه کمی و کیفی تولید قاشق و چنگال بوده است. در همین راستا در جهت به‌روز نمودن بخش قالب‌سازی اقدام به خرید دستگاه‌های مربوطه از جمله CNC های ساخت کشور سوئیس و وایرکات جهت ساخت قالب‌های برش و نقش‌زن با کیفیت بالا نمود.

توسعه بخش تولید قاشق و چنگال ناب‌استیل با احداث کارخانه جدید در شهرک صنعتی سلمانشهر در سال ۱۳۸۴ جهش بزرگی یافت. با توجه به افزایش تقاضا برای محصولات قاشق و چنگال ناب‌استیل و گسترش بخش‌های مختلف تولید، مدیریت شرکت ناب‌استیل تصمیم به انتقال کارخانه به محل جدید و طراحی آن با توجه به نیازهای روز گرفت. در این تحول، ظرفیت تولید قاشق و چنگال به سه برابر میزان قبلی افزایش یافت و به تبع افزایش تولید، بخش‌های مربوط به آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت نیز مجهزتر شدند.

گروه صنعتی ناب‌استیل با بازخوردی که از مشتریان مختلف خود دریافت می‌نماید، سعی در ارتقا کیفیت محصولات و خدمات فعلی خود دارد و در جهت افزایش تنوع محصولات قابل عرضه نیز برنامه‌هایی در دستور کار خود دارد.

هنر ما این است که استیل ناب را به محصولی زیبا با ارگونومی مناسب تبدیل کنیم. مدرنیته و اصالت همواره عناصر جدایی‌ناپذیر در طراحی محصولات ما هستند که در کنار پایبندی و تاکید بر اصول «تئوری تولید ناب» باعث شده تا جایگاه ما به عنوان اولین برند ناب ایرانی در کلاس جهانی تداعی‌کننده اعتبار و پرستیژ برای ایرانیان باشد.

ویژگی‌ها

پرستیژ

قاشق و چنگال‌های ناب‌استیل در مقایسه با سایر برند‌های موجود در بازار، از جایگاه‌ ممتاز و ویژه‌ای برخوردار است. مفتخریم که پایبندی به «تئوری تولید ناب»، ظاهر منحصر به‌فرد، کیفیت بالا و اعتبار حاصل از بیش از سه دهه فعالیت، پرستیژ و نفوذ بالایی به محصولات ناب استیل بخشیده است.

کارد و چنگال سرو بره مدل امپریال

مدرنیته

تجلی زیبایی و مدرنیته در قاشق و چنگال‌های ناب‌استیل آن را به انتخابی ایده‌آل برای خانواده‌های مدرن ایرانی تبدیل کرده است. در ناب‌استیل همواره می‌کوشیم تا در تمامی ابعاد محصول اعم از طراحی، تولید و بازاریابی، همراه و هم‌گام با تکنولوژی‌های روز و دنیای مدرن پیش برویم.

سرویس قاشق و چنگال فلورانس برنزی

اصالت

اصالت مبنایی است که سایر ارزش‌های ناب‌استیل بر آن استوار شده است. حفظ اصالت برند در تمامی مراحل تولید محصولات، فراتر از سودآوری، کانون توجه مدیران مجموعه بوده که تا به امروز با سیاست‌های شفاف، حمایت از مصرف‌کنندگان و صداقت با مشتریان تحقق یافته است.

قاشق چنگال امپریال لبه طلایی

افتخارات و لوح‌ها

  • واحد برگزیده وزارت صنعت و معدن
  • واحد برگزیده جشنواره کارآفرین برتر
  • واحد نمونه همایش کیفیت
  • واحد نمونه جشنواره تولید ملی افتخار ملی
  • واحد نمونه سازمان ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران
  • گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف‌کننده
  • واحد نمونه صنعتی کشور
  • واحد نمونه صنعتی استان مازندران
  • لوح تقدیر کارفرمای حامی کارگر
  • دریافت نشان سیب سلامت