کنترل کیفیت مایکرویو آشپزخانه

قطعات و محصول نهایی انواع مختلف مایکروویو از نام‌های تجاری تحت مجموعه گروه صنعتی ناب استیل در مراحل مختلف پیش از تولید، در حین تولید و در پایان تولید روی محصول نهایی از نظر کیفیت و مطابقت با استانداردهای طراحی محصول مورد نظر آزمایش می‌گردند.

اولین مورد کنترل کیفیت روی قطعات جدید صورت می‌گیرد. به این صورت که یک نمونه از مایکروویو اسمبل شده و در معرض تست‌های الکتریکی ولتاژ بالا (۱۷۵۰ ولت)، تست ارت، تست نشت الکتریکی و همچنین توان خروجی دستگاه قرار می‌گیرد. قابل توجه است که در راستای حفظ سلامت و امنیت مشتریان محترم تمامی محصولات تولیدی مایکروویو گروه صنعتی ناب استیل این آزمایش‌ها را پشت سر می‌گذارند. گروه صنعتی ناب استیل با طی چنین مراحلی موفق شده است تا به عنوان نخستین شرکتی باشد که نشان استاندارد ایران جهت تولید مایکروویو توکار را اخذ می‌نماید.

  • محصولات تولیدی به صورت رندوم در اتاقک رطوبت با میزان رطوبت ۹۳٪ به مدت ۴۸ ساعت قرار می‌گیرند.
  • تست المنت‌های موجود در مایکروویو و اندازه‌گیری توان های آن برای تمام محصولات انجام می‌شود.
  • تست میزان نشت ریز موج با دستگاه اندازه‌گیری ریز موج برای تمام محصولات انجام می‌شود.
  • میزان قدرت و شدت روشنایی لامپ با دستگاه لوکس‌متر اندازه‌گیری می‌شود.
  • قسمت‌های شیشه‌ای مایکروویو مورد تست حرارتی و ضربه‌زن برای مشخص نمودن مقدار مقاومت شیشه قرار می‌گیرد.

ماموریت گروه صنعتی ناب استیل در راستای جلب رضایت مشتریان در چند مرحله انجام می‌گیرد. در اولین قدم تیم طراحی و توسعه محصولات را طبق نیازهای مشتری طراحی می‌نماید. در قدم بعدی تیم تولید با استفاده از قطعات با کیفیت و استاندارد محصول را ساخته و در اختیار بخش کنترل کیفیت قرار می‌دهد. بعد از این مراحل محصول به بخش شبکه توزیع سپرده می‌شود و با بکارگیری نیروهای ماهر فنی در منازل شما نصب می‌گردد.
کنترل کیفیت محصولات گروه صنعتی ناب استیل در سه فاز انجام می‌شود. فاز نخست کنترل کیفی قطعات پیش از خرید است تا بخش کنترل کیفیت از استاندارد بودن و تطابق قطعات با نیازهای محصول اطمینان یابند. فاز دوم پس از ساخت اولین نمونه‌ها از محصول و بر روی همین محصولات انجام می‌شود. در این مرحله با دقت زیاد کیفیت محصول نهایی و خروجی فنی آزمایش‌های مختلف محک زده می‌شود و پس از تایید آزمایشگاه کنترل کیفیت تولید محصول آغاز می‌گردد. در فاز سوم تک تک محصولات آزمایش‌های مخصوصی را پشت سر می‌گذارند تا با استانداردهای مستند شده‌ی گروه صنعتی ناب استیل همخوانی داشته باشند.