اگر به دنبال ارزش آفرینی و خلاقیت در انتخابِ نوع هدیه سازمان و برند خود هستید؛

پیشنهاد ما به شما هدایای سازمانی ناب استیل است.هدیه‌ای منحصر به فرد، ماندگار و کاربردی با کیفیت ساخت بالا، یادبودی خاص از شرکت و سازمان شما خواهد بود.

هـدیـــــــــه‌ای
مـــــــانــــدگار

با پرستیژ
و خاص

ناب استیل با طرح ایده‌ای خلاقانه همراه با حفظ ارزش‌ها و هویت برند شما، امکان سفارش انواع سرویس قاشق و چنگال در قالب هدیه سازمانی و تبلیغاتی فراهم نموده است.

مدرن و با اصالت

تجلی زیبایی و مدرنیته در قاشق و چنگال‌های ناب‌استیل همراه با حفظ اصالت برند که همواره کانون توجه مدیران مجموعه بوده است، آن را به انتخابی ایده‌آل برای خانواده‌های مدرن ایرانی تبدیل کرده است.

در حال بارگذاری ...

گروه صنعتی ناب‌استیل افتخار تهیه هدایای سازمانی و تبلیغاتی ارگان‌ها و شرکت‌های متعددی را داشته است که در تصویر نمونه‌هایی از آن‌ها را مشاهده می‌فرمایید.

محمدرضا شعبانعلی

مدیرعامل وبسایت متمم

سازمان‌هایی که افتخار همکاری با آن‌‌ها را داشته‌ایم:

نام‌تان پرآوازه؛ یادتان مانا

این هدیه؛ منحصر به فرد، ماندگار و کاربردی می‌تواند یادبودی خاص از شرکت و سازمان شما باشد. همچنین امکان سفارشی سازی انواع سرویس قاشق و چنگال در قالب هدیه سازمانی با حفظ ارزش‌ها و هویت برند شما، امکان پذیر است.

  • انتخاب تعداد و تنوع ترکیب اقلام به دلخواه شما
  • امکان بسته‌بندی اختصاصی با درج لوگو و آرم شما
  • حک آرم روی محصولات

کارشناسان ما برای راهنمایی شما درمورد حک آرم و لوگو آماده هستند

سوالی دارید؟ جوابش اینجاست!

با توجه به خاص بودن این نوع هدیه سازمانی در رویه‌ی اهدای هدیه؛ ممکن است برای شما سوالاتی پیش آمده باشد که ما در اینجا به چندتا از آنها پاسخ داده‌ایم.

حک آرم روی محصولات در گروه صنعتی ناب‌استیل با استفاده از سه تکنولوژی صورت می‌پذیرد:
الکترواچینگ، مارکینگ، لیزر(رنگی/سیاه و سفید) گروه صنعتی ناب‌استیل در طی سالیان اخیر و با استفاده از سه روش فوق، افتخار همکاری با سازمان‌ها، ارگان‌ها، هتل‌ها، تالار‌ها، رستوران‌ها و شرکت‌های متعددی را داشته است.

جواب پرسش در اینجا قرار می گیرد.
جواب پرسش در اینجا قرار می گیرد

درخواست مشاوره فروش

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری دارید این کادر را خالی بگذارید

کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و درخصوص جزئیات هر پکیج و نحوه سفارشی سازی آن‌ها اطلاعات بیشتری را در اختیار شما خواهند گذاشت.

همچنین می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.