یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته

یازدهیمن نماشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در تاریخ 3 الی 6 بهمن 96 با حضور جمع کثیری از شرکت کنندگان داخلی و خارجی در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد. همچون دوره های گذشته شرکت ناب استیل حضوری قدرتمند در این نمایشگاه داشت با این تفاوت که در این دوره تنوع کالایی بویژه در حوضه شفینگ دیش توجه مخاطبان را به خود جلب میکرد .محصولات ناب استیل مانند ظروف پذیرایی هتلی نه تنها با طرحهای کلاسیک بلکه با طرحهای تمام استیل و مدرن عرضه شد .

لوازم خانگی توکار مانند فر و ماکروفر , صفحه گاز و هود ,محصولات جدید توکار سرو غذا , کارد و چنگال مدل واریان , ظروف تمام استیل پذیرایی هتلی مطابق با استاندارد و طرحهای روز دنیا نکات برجسته غرفه ناب استیل بود . همچنین ما افتخار پذیرایی از نمایندگان بزرگترین و مطرح ترین هتل و رستوران داران سراسر کشور را داشتیم . عزیزانی از گروه هتل های پارسیان، هما، اسپیناس، لاله ، کوثر، اسمان، پردیس و هتل های جهانگری، هتل عباسی در اصفهان، و بسیاری دیگر.

بسیاری از شرکت های خارجی در بازدید از غرفه ناب استیل تمایل خود را برای همکاری با این مجموعه را ابراز کردند و جلساتی نیز در راستای فراهم آوردن امکان صادرات این محصول برتر ایرانی به دیگر کشورها برگزار شد . تا با افتخار بتوانیم این محصول ناب ایرانی را به جهانیان معرفی کرده و توانایمان برای تولید محصولاتی اصیل را به رخ جهنیان بکشیم