مسئولیت اجتماعی

توجه به جوانب مختلف مسئولیت اجتماعی در قسمت‌های مختلف سند ماموریت گروه صنعتی ناب استیل به چشم می‌خورد و کارنامه‌ی سی و شش سال گذشته، نشان خوبی برای اهمیت مسئولیت اجتماعی در گروه صنعتی ناب استیل بوده است.

از اهداف اولیه تاسیس کارخانه ناب استیل، کمک به خودکفایی کشور در تولید قاشق و چنگال استاندارد و ایجاد اشتغال‌زایی بوده و هست. هم‌اکنون گروه صنعتی ناب استیل بخش بزرگی از نیاز بخش خانگی و هتلی کشور را تولید می‌نماید. امروزه علاوه بر ست قاشق و چنگال، محصولاتی دیگری همچون هود و گاز و فر و مایکروویو با کیفیت و طراحی روز دنیا در کارخانه‌های گروه صنعتی ناب استیل تولید می‌شود که علاوه بر اشتغال‌زایی، تکنولوژی مربوط به این حوزه نیز کسب شده است. هم اکنون حدود دویست نفر از نیروهای فنی بومی در کارخانه‌های گروه صنعتی ناب استیل به کار گرفته شده‌اند.

 

گروه صنعتی ناب استیل قدم‌های محکمی در راستای حفظ حقوق کارگران برداشته است و توانسته است عنوان کارفرمای حامی کارگر در استان مازندران را از آن خود کند. شما می‌توانید جزییات بیشتر در مورد سلامت و بهداشت محیط در کارخانه‌های گروه صنعتی ناب استیل را مطالعه بفرمایید.

حمایت از ورزش، چه در سطح کارکنان و چه در حمایت از تیم‌های ورزشی منطقه در راستای کمک به سلامت جسمی و روحی جامعه از دیگر فعالیت‌‌های گروه صنعتی ناب استیل به شمار می‌رود. همچنین با تاسیس صندوق قرض‌الحسنه برای کارگران، و تقدیر از فرزندان کارگرانی که توانسته‌اند موفقیت‌های تحصیلی مختلف به دست بیاورند، تلاش بیشتری جهت رضایت آنها و خانواده محترم‌شان انجام داده‌ایم.