تامین کنندگان

ساباف                                                     

شرکت ساباف که در سال  1949  در کشور ایتالیا تاسیس شده است از بزرگترین تولید کنندگان قطعات لوازم پخت و پز خانگی در جهان می باشد. برترین برندهای تولید کننده اجاق گاز دنیا، قطعات اصلی اجاق گازهای خود را از این شرکت تامین می کنند. این شرکت تمرکز خود را بر روی نوآوری ، ایمنی، ارتقای تواناییها انجام داده است . گروه صنعتی ناب استیل شیر گاز و مشعل گاز های خود را از این شرکت معتبردنیا تامین میکند. علاوه بر این گروه صنعتی ناب استیل پروژه های مشترکی در زمینه تحقیق و توسعه اجاق گاز و انتقال تکنولوژی از شرکت ساباف در دست اجرا دارد.

 

شات                                                                                                                                    

شرکت شات یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع شیشه در دنیا است که بیش از ۱۳۰ سال سابقه  در تولید شیشه دارد. هسته مرکزی این شرکت در کشور آلمان قرار دارد و شعبه های مختلفی در نقاط مختلف جهان از جمله ایتالیا دارد. این شرکت همواره سعی کرده است محصولات را با بالاترین کیفیت به سراسر دنیا ارسال کند. محصولات این شرکت در بسیاری از صنایع از جمله لوازم خانگی، داروسازی، الکترونیک، اپتیک، صنایع خودرو و حمل ونقل هوایی مورد استفاده قرار میگیرد. گروه صنعتی ناب استیل شیشه های اجاق گاز های خود را از این شرکت معتبر دنیا تامین میکند. علاوه بر این گروه صنعتی ناب استیل پروژه های مشترکی در زمینه تحقیق و توسعه محصولات جدید با شرکت شات در دست اجرا دارد.

دیفندی                                                                           

شرکت دیفندی یکی از بزرگترین طراحان قطعات گاز در کشور ایتالیا است. این شرکت در طراحی محصولات خود از بزرگترین طراحان ایتالیایی استفاده می کند. اهداف این شرکت همیشه کیفیت، امنیت، نوآوری ، احترام به محیط زیست بوده است. این شرکت معتبر مشعل های اجاق گازهای گروه صنعتی ناب استیل را تامین میکند.

 

اورکلی                                                                         

این شرکت که در سال 1982 در اسپانیا تاسیس شد با تکیه بر تکنولوژی و تولید با ثبات توانست به بزگترین تولید کننده ترموکوپل در جهان تبدیل شود. امروزه در اکثر محصولات برندهای معتبر، ترموکوپل اورکلی ایمنی آنها را تامین می کند. به دلیل اهمیت سیستم ایمنی در اجاق گاز، گروه صنعتی ناب استیل در محصولات خود از به‌روزترین ترموکوپل‌های اورکلی استفاده می نماید تا با استفاده از تکنولوژی روز اروپا ایمنی اجاق گازها را تضمین نماید.

 

کپرسی                                                                        

کپرسی بزرگترین تولید کننده شیر اجاق گاز در دنیا می‌باشد که در سال 1963 در اسپانیا تاسیس شده است. شیر اصلی ترین قطعه اجاق گاز است که وظیفه تنظیم و قطع و وصل گاز را برعهده دارد. به همین دلیل گروه صنعتی ناب استیل در محصولات خود از آخرین تکنولوژی شرکت کپرسی استفاده می‌کند تا کیفیت، ایمنی، دوام و رلحتی کارکرد را برای مشتریان تضمین نماید. بخش تحقیق و توسعه ناب استیل با همکاری شرکت کپرسی پروژه‌های مشترک ارتقای کیفیت و نوآوری در اجاق گازها را پیگیری می کند.