در مراسم روز ملي صنعت و معدن: از گروه صنعتی ناب استیل به عنوان شرکت نمونه ملی لوازم خانگی تقدير شد

گروه صنعتي ناب استيل در مراسم روز ملي صنعت و معدن كه با حضور وزير صنعت معدن و تجارت برگزار شد، موفق به دريافت تنديس زرين و لوح تقدير به عنوان شركت نمونه ملي لوازم خانگي شد.
به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی ناب استیل، علیرضا محمدی دانیالی مدیرعامل اين گروه صنعتي با اعلام خبر فوق، گفت: این موفقیت در راستای چشم انداز گروه صنعتی ناب استیل به عنوان یکی از برترین شرکت های تولید کننده لوازم خانگی تا سال 1400 به دست آمده است.
وي افزود: تلاش بی وقفه مدیران، پرسنل، کارگران، شبکه گسترده نمایندگان، به همراه بررسی و به کارگیری آخرین فن‌آوری های روز دنیا، استفاده از نیروهای جوان و متخصص و بومی‌سازی دانش روز از دلايل اصلی کسب این موفقیت مي باشد.

مديرعامل گروه صنعتي ناب استيل در ادامه تصريح كرد: بحث مدیریت دانش و تعریف شاخص های علمی برای سنجش عملکرد هر ایستگاه کاری و نظارت و کنترل دقیق آن در گروه صنعتی ناب استیل بسیار حائز اهمیت است و تمام تلاش این گروه، ارائه محصول با کیفیت مطلوب و در شان هر ایرانی است و علی رغم مشکلات موجود تمام هدف ما آن است تا مردم و مصرف كنندگان لذت استفاده از محصول با کیفیت و با دوام ايراني را  لمس  نمايند.

محمدي دانيالي خاطرنشان كرد: هم اکنون چالش‌ها و تهدیدهای بیرونی مانند تحریم ها و نرخ ارز، که باعث نوسانات بازار شده و بر روی قدرت خرید مردم اثر  مستقيم دارند، باعث بوجود آمدن رقابت  بين محصولات خارجی با توليدات داخلي شده است كه خوشبختانه در سال های اخیر با فرهنگ سازی هایی که انجام شده مردم به خرید محصولات ایرانی ترغيب شده‌اند و امیدواریم كه مسئولان مربوطه از تولیدات داخلی در بحث تبلیغات، فرهنگ سازی و همچنين در توسعه زیر ساخت ها بیش از گذشته مساعدت نمايند.

وي تاكيد کرد: در حال حاضر بیش از 200 نفر در خانواده بزرگ ناب استیل مشغول به کار هستند و این حقیقتی است که خرید کالای ایرانی حمایت از ایجاد اشتغال برای فرزندان این مرز و بوم  و پر بارتر شدن سفره های ایرانی است و امیدواریم مردم عزیزمان با همراهی خود باعث شوند تا ما استوارتر و رو به جلو برای ساختن ایرانی آباد گام برداریم.

عليرضا محمدي دانیالی در پایان ضمن اشاره به استمرار طرح توسعه و به روز رسانی ماشین آلات توليدي گروه ناب استيل و همچنین روند رو به رشد کیفیت محصولات و خدمات این شرکت و در راستای آن، ارتقای سطح کیفیت زندگی هم‌میهنان، دریافت تندیس زرین شرکت نمونه ملی لوازم خانگی کشور را به مدیران، پرسنل و شبکه نمایندگان و مشتریان ارزشمند گروه ناب استيل تبریک گفت.