بامیه یکی از شیرینی هایی است که در ماه مبارک رمضان طرفدارزیادی دارد و چه بهتر از این که خودتون بامیه را در خانه درست کنید

مواد لازم برای بامیه :

آرد یک لیوان

آب یک لیوان

تخم مرغ ۲ عدد

کره ۵۰ گرم

شکر ۲ قاشق

مواد لازم برای شربت بامیه :...

حُمُص یا نخود-ارده یک خوراک مدیترانه ای عربی است که در خاورمیانه بسیار محبوب است و بیشتر به عنوان پبش غذا سرو میشود. این خوراک از نخود پخته , روغن زیتون , ارده کنجد , ابلیمو و سیر له شده درست میشود. به دلیل وجود نخود و ارده دارای مقدار فراوانی اهن , ویتامین سی و پروتئین است.

پیشنهاد...

همه ما علاقه زیادی به شیرینی کشمشی داریم، حالا با یک دستوردیگر طعم جدیدی از این شیرینی را تجربه کنید.

مواد لازم :

کره یا روغن قنادی : ۱۵۰گرم

روغن مایع: ۵۰ گرم

پودرقند : ۲۲۵ گرم

شیر: ۱۲۵ میلی لیتر

بکینگ پودر: ۱ قاشق مرباخوری

آرد :...

امروزه خیلی از مردم علاقه زیادی دارند تا غذای خوشمزه و سالم ولی بدون روغن استفاده کنند و مهمترین وسیله برای رسیدن به این خواسته علاوه بر مواد اولیه خوب، یک فر خوب است. به کمک فرهای گروه صنعتی ناب استیل به راحتی میتوانید به این خواسته برسید.

مواد لازم :

گوشت چرخکرده ۳۰۰ گرم...

یکی از خوشمزه ترین شیرینی ها ،همین شیرینی کشمشی است که درست کردن آن را با فرهای گروه صنعتی ناب استیل به همه پیشنهاد میکنم.

مواد لازم :

آرد ۲۵۰ گرم

کره ۱۵۰ گرم

پودر قند ۲۰۰ گرم...

همه ما علاقه زیادی به شیرینی های شکلاتی داریم این کوکی های شکلاتی هم خیلی خوشمزه هستند و هم طرز تهییه شان آسان است، پیشنهاد میکنم درست کردن این کوکی های خوشمزه رو از دست ندید.

مواد لازم :

کره 200 گرم

تخم مرغ یک عدد

پودر شکر یک پیمانه

پودر کاکائو 3 قاشق غذاخوری...

عصرهای روزهای پاییزی خوردن یک چایی گرم با یک شیرینی خانگی خیلی میچسبه مخصوصا اگر شیرینی را خودتان اماده کرده باشید. این شیرینی خوشمزه طرز تهیه اش خیلی آسونه و فقط باید کمی برای زمان استراحت مایه آن صبر کنید.

مواد لازم:

شیر ولرم ۱پیمانه

آب ولرم ۱پیمانه

روغن مایع...

امروز طرز تهیه نون های توپکی کنجدی روبرایتان میگوییم که بسیار خوشمزه است و خوبی این نان های خوشمزه اینه که میتوانید به هرمیزان که شکر دوست دارید از ان استفاده کنید. مثلا اگر برای صبحانه این نان ها رو اماده میکنید میتوانید از شکر خیلی کمی استفاده کنید چون مخلفات دیگه صبحانه به اندازه کافی شیرین...